Jakość szyb samochodowych firmy Pilkington

W Autoszybyszczecin.pl przy wymianie szyb samochodowych korzystamy z najnowszych technologii. Dbamy o każdy element i zapewniamy najwyższą jakość usług.

precyzja markowej szyby porównanie

Widok narożników szyb przednich ze szczelinomierzem

Dlaczego jakość szyby jest tak ważna?

Szyba w samochodzie spełnia wiele funkcji. Zapewnia podróżującym ochronę przed działaniem czynników atmosferycznych – wiatru, opadów deszczu czy śniegu. Odpowiada za właściwą termoizolację, nie dopuszczając do nadmiernego nagrzewania się i wychładzania pojazdu. Jednocześnie odgrywa rolę izolatora dźwięku, wpływając bezpośrednio na komfort kierowcy i jego pasażerów. Szyba przede wszystkim jednak jest kluczowym elementem w zapewnieniu bezpieczeństwa.

Z tego powodu nasz zakład korzysta wyłącznie z markowych szyb samochodowych. Trwałość, wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne, doskonała widoczność, idealne dopasowanie szyby do samochodu  – to możemy zagwarantować osobom, które zdecydują się na skorzystanie z naszych usług.

Jak dopasowujemy szybę do modelu samochodu?

Jedną z rzeczy, które wykorzystujemy w naszym warsztacie, są szczelinomierze do szyb. Za ich pomocą sprawdzamy rozmiar, kształt i kontur podzespołów. Dzięki temu możemy być pewni, że szyba została prawidłowo dopasowana i nie ma w niej nadmiernych szczelin. Unikniemy przez to uzupełniania szczelin klejem czy wpasowywania szyby na siłę. To drobna rzecz, ale może znacząco wpłynąć na funkcjonowanie szyby.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nasi montażyści są w stanie poradzić sobie z każdym problemem. Świadczymy kompleksowe usługi, dlatego klient nie będzie musiał martwić się tym, co należy dalej zrobić z szybą – zadbamy o każdy szczegół.

Wysoka jakość wykonanej usługi wpływa na późniejszy komfort i bezpieczeństwo jazdy, dlatego należy dobrze wybrać warsztat, w którym wymieni się szybę.