Oryginalna szyba od producenta – wysoka jakość i bezpieczeństwo

Szyby samochodowe są jednym z najważniejszych elementów potrzebnych do budowy samochodu. Firma Pilkington dba o to, żeby były wytrzymałe i bezpieczne. Szyby samochodowe od producenta – firmy Pilkington powstają z polskiego piasku i innych surowców w hucie w Sandomierzu. Szkło wykorzystywane jest do produkcji szyb samochodowych oraz szkła budowlanego. Szyby samochodowe produkowane są w fabryce w Sandomierzu i w fabryce w Chmielowie k. Tarnobrzega. Szyby wyprodukowane przez Pilkington trafiają potem do sieci warsztatów własnych i współpracujących.

szyba samochodowa nowa Pilkington

Oryginalna szyba to lepsza widoczność i większe bezpieczeństwo.

Dlaczego warto wybrać szyby Pilkington?

Przy wyborze szyby warto kierować się kilkoma wskazówkami. Przede wszystkimi, możemy wybrać sprawdzony warsztat, taki jak Autoszybyszczecin.pl. Specjaliści na miejscu doradzą w kwestii wyboru szyby, a także zadbają o jej właściwe zamontowanie. Szyby samochodowe muszą być odpowiednio dopasowane do karoserii, a także zapewniać doskonałą widoczność, optykę i kontrolę przepuszczalności światłą słonecznego. To wszystko związane jest z zapewnieniem bezpieczeństwa. To, a także jakość wykonania świadczą o tym, że produkt jest dobry, a kierowca może czuć się spokojny.

Szyby Pilkington mają status oryginalnych części zamiennych. Gdy zdecydujesz się na wymianę szyby samochodowej, wtedy w Autoszybyszczecin zamontujemy ci szybę o takiej samej jakości. Nie zauważysz nawet różnicy. Wszystkie szyby są wielokrotnie kontrolowane i poddawane testom bezpieczeństwa.