Wymiana szyb samochodowych

Szyby w pojazdach narażone są na częste uszkodzenia mechaniczne, dlatego kierowcy nierzadko stoją przed koniecznością wymiany szyb samochodowych. W naszym wyspecjalizowanym serwisie szyb zapewniamy wymianę przy pomocy najwyższej jakości szyb, które pochodzą od sprawdzonego producenta – firmy Pilkington. Obsługujemy samochody różnego typu, zarówno osobowe, jak również busy czy ciężarówki. Korzystamy z szyb wiodących producentów, które gwarantują wysoki komfort jazdy i trwałość przez długie lata. Cieszymy się uznaniem dużego grona klientów, którzy skorzystali z wymiany szyb samochodowych i polecają nas znajomych. Wysoki profesjonalizm oraz krótkie terminy realizacji to zasady, którymi kierujemy się na co dzień. Zapraszamy!

Wymiana przedniej szyby w samochodzie

Wszelkie uszkodzenia szyby w pojeździe wymagają interwencji specjalisty. Pęknięcie czy ubytki, które nie zostaną poddane naprawie, mogą doprowadzić do całkowitego uszkodzenia szkła podczas jazdy, co jest niezwykle niebezpieczne. Dotyczy to w szczególności przedniego okna, dlatego naprawa lub wymiana szyby czołowej jest koniecznością jeśli zauważysz na niej uszkodzenia. Jeśli szukasz zakładu usługowego, który szybko i sprawnie zajmie się szkłem w Twoim pojeździe, zapraszamy do Autoszybyszczecin.pl. Zajmujemy się także wymianą szyb samochodowych w ramach ubezpieczenia. Działamy od wielu lat, oferując klientom wysokiej jakości usługi związane z wymianą szyb przednich, bocznych i tylnych.

Wymiana bocznej szyby w samochodzie

Wymiana szyby bocznej w samochodzie wymaga umiejętności i precyzji. Samochodowa szyba boczna montowana jest w mechanizmie, dzięki któremu możliwe jest jej opuszczanie oraz podnoszenie, dlatego wymiana takiej szyby powinna zostać przeprowadzona przez doświadczonego mechanika, który dysponuje profesjonalnym sprzętem. Wymiana samochodowej szyby bocznej wymaga uprzedniego zdemontowania uszczelek, tapicerki drzwi, a w przypadku szyb elektrycznych – odłączenia przewodów elektrycznych. Po dokonaniu wymiany szybę należy wyregulować, aby mechanizm podnoszenia szyby działał bez zakłóceń. W naszym serwisie szyb wykorzystujemy do wymiany wyłącznie certyfikowane szyby samochodowe.

Wymiana tylnej szyby w samochodzie

Wymiana tylnej szyby w samochodzie jest czynnością złożoną i wymagającą dużej staranności oraz specjalistycznych narzędzi. Wymianę tylnej szyby samochodowej poprzedza demontaż wycieraczek, uszczelek oraz klipsów. Tylną szybę wyciąga się za pomocą specjalnych przyssawek do szyb. Ważne jest staranne oczyszczenie powierzchni po usuniętej szybie. Na przygotowaną powierzchnię nakłada się podkład, a następnie warstwę kleju. Osadzenie tylnej szyby odbywa się również przy użyciu przyssawek. Na koniec montuje się spinki, przy pomocy których zakłada się listwy wykończeniowe okalające szyby.